خانه / سویا / اولین مرکز تولید سویا در جهان

اولین مرکز تولید سویا در جهان

تولید سویا از گذشته های بسیار دور همواره در شهرها و کشورهای آسیایی انجام می شده، اما کشور سرآمد و پیشتاز در این عرصه ایالات متحده آمریکا می باشد، که در تولید این ماده غذایی رتبه یک را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. سویا درارای ارزش غذایی فراوانی می باشد، به طوری که می توان در طبخ انواع غذا به جای گوشت چرخ کرده از آن استفاده کرد.

اولین مرکز تولید سویا در جهان

متداول ترین روش تولید سویا کدام است؟

متداول ترین روش تولید سویا کدام است؟ اولین قدم در کاشت سویا انتخاب بذر مناسب می باشد، پس اگر هدف ما برداشت سویای خشک برای طبخ انواع غذا باشد بهتر است از دانه سیاه برای کاشت استفاده کنیم. خاک مناسب این نوع کشت باید بسیار حاصل خیز بوده و دارای کمترین علف هرز باشد. گاهی خاک به دلیل عدم وجود مواد مغذی کافی مناسب برای تولید محصول با کیفیت و با کمیت بالا نیست، پس بهتر است از کود و یا مواد مغذی موجود در بازار کشاورزی استفاده شود.

زمان مناسب برای کاشت این نوع بذر در ایران بهتر است ماه اردیبهشت را انتخاب کنیم. چون در این ماه درجه حرارت خاک برای کاشت این نوع محصول مناسب خواهد بود. در هنگام کاشت بذر باید دانه سویا را به اندازه ۴۰ سانتی متر در خاک فرو برده و آنها را با فاصله مناسب از هم کاشت، آبیاری در مرحله بعد لازم و ضروری می باشد.

کشاوز باید به طور مکرر علف های هرز زمین کشاورزی را از بین ببرد. این گیاهان مزاحم نتنها آب گیاه سویا را جذب می کنند بلکه مانع از رشد سریع و مناسب این مواد غذایی خواهد شد.

خرید سویا ایرانی بسته بندی

خرید سویا ایرانی بسته بندی بسته بندی سویای ایرانی در کارخانجات با کمترین دخالت دست و نیروی انسانی صورت می گیرد. در واقع دستگاه های پیشرفته و صنعتی مسئول انجام چنین کاری می باشند. محصول تولیدی بعد از تایید از سوی سازمان های بهداشت و غذا و دارو آماده تحویل به فروشنده و مشتری می گردد.

در هنگام خرید سویا این ماده غذایی باید دقت کرد که این ماده غذایی را باید از فروشگاه مواد غذایی و مغازه های معتبر سطح شهر خریداری کرد. به طوری که سویا باید در بسته بندی های بهداشتی و ارگانیک توزیع گردد و عاری از هر گونه آلودگی و میکروارگانیسم باشد. این نوع محصولات با توجه به کیفیت، مقدار مواد افزودنی و شیمیایی و نوع بسته بندی با قیمت های متعدد در بازار به فروش می رسند. گاهی افراد تمایل به انجام خرید اینترنتی دارند، پس باید به سایت فروش مواد غذایی مربوطه مراجعه کرده و با واریز مبلغ مورد نیاز سویا بسته بندی انتخابی خود را در کمترین زمان ممکن تحویل گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: علی اسکندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120269597
شماره تلفن ثابت: 02147624445
شماره فکس: 02147624446
کانال تلگرام: behsoy@
پیج اینستاگرام: behsoy_ir@
ایمیل: soyabehsoy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش پروتئین سویا بافت دار

پروتئین سویا به عنوان یکی از مواد موجود در غذا از زمان گذشته تا به امروز وجود داشته است و به مرور زمان استفاده از آن بسیار با اهمیت شده است و امروزه مردم زیادی

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید