خانه / سویا بافت دار / صادرات پروتئین بافت دار سویا گلاز

صادرات پروتئین بافت دار سویا گلاز

سویا در گروهی از مواد غذایی بسیار پر مصرفی است که جایی خاص در سبد خانوار پیدا کرده و هم در آشپزی و هم در انواع طعم ها در تنقلات و آجیل استفاده می شود. پروتئین بافت دار سویا گلاز بعد از اینکه سویا در پروسه روغن گیری قرار گرفت برای فرآوری و بسته بندی در اختیار کارخانه قرار می گیرد تا برای توزیع آماده و در اختیار همه قرار داده شود.

صادرات پروتئین بافت دار سویا گلاز

مشخصات پروتئین بافت دار سویا گلاز

مشخصات پروتئین بافت دار سویا گلاز پروتئین بافت دار سویا گلاز را پس از اینکه این لوبیای با ارزش را از مزارع جمع آوری کردند و برای پروسه روغن گیری به کارخانه فرستادند در اختیار توزیع کننده قرار می دهند. لوببا سویا گلاز دارای درصد پروتئین بالایی است که حتی میتواند جایگزین خوبی برای گوشت باشد گاهی بعضی افراد بیماری هایی نظیر امراض قلبی عروقی دارند که به دلیل اینکه پروتئین حیوانی برایشان مضر است می تواند با خیالی راحت از پروتئین بافت دار سویا گلاز استفاده کنند. خوردن سویا همچنین به افراد قندی که قند بالایی دارند توصیه می شود.

پروتیین سویا دارای بافتی مشخص و درشت است و در بسته بندی خورد و پودری نیست دارای رنگ قهوه ای تیره و روشن است در آب گرم وا نمی رود و هنگام پخت حالتی سبک و پفکی به خود می گیرد. این پروتئین دارای مقدار زیادی از انواع ویتامین های گروه کا و ب و … است که قادر است نیازهای اولیه و اصلی بدن را برطرف کند به این ترتیب خرید پروتئین سویا به تمام افراد خصوصا ورزشکاران بسیار توصیه میشود.

خرید بهترین پروتئین بافت دار سویا

خرید بهترین پروتئین بافت دار سویا پروتئین سویا در تمام دنیا خصوصا کشورهای آسیایی و هم در کشور خودمان دارای مصرفی بالاست مردم چین این پروتئین را به صورت نصف نصف با برنج مخلوط و استفاده می کنند در کشور ما از این پروتئین در طبخ ماکارونی و سایر غذاها استفاده می کنند. ولی یک مصرف کننده هوشیار باید بداند که بهترین پروتئین سویا باید از بهترین بذر آن استخراج شود دارای دانه های درشت و سفت باشد در بسته به صورت خورد شده نباشد رنگی قهوهای تیره تا روشن داشته باشد و در غذا ایجاد طعم خوب و خوشمزه ایجاد کند.

تولید کننده پروتئین سویا سعی بر آن دارد تا با استفاده از بهترین لوبیا سویا این محصول را به صورت فراوان در انواع طعم ها در آجیل و با بهترین کیفیت در بسته بندی برای مصرف آشپزی در اختیار مصرف کننده قرار دهد که از این تولید کنندگان می توان به آوین، به سوی، سبحان ، مکسوی، توتک و … اشاره کرد. همچنین این تولیدکنندگان محصولات خود را جهت آگاهی بخشیدن به تمامی مصرف کنندگان در تمام اشکالش به اینترنت معرفی کرده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: علی اسکندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120269597
شماره تلفن ثابت: 02147624445
شماره فکس: 02147624446
کانال تلگرام: behsoy@
پیج اینستاگرام: behsoy_ir@
ایمیل: soyabehsoy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش پروتئین سویا بافت دار

پروتئین سویا به عنوان یکی از مواد موجود در غذا از زمان گذشته تا به امروز وجود داشته است و به مرور زمان استفاده از آن بسیار با اهمیت شده است و امروزه مردم زیادی

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید