خانه / دانه سویا / مرکز تولید دانه سویا تازه ارگانیک

مرکز تولید دانه سویا تازه ارگانیک

دانه سویا تازه از جمله محصولات تولید شده توسط کشاورزان در مناطق مختلف ایران می باشد، مرکز تولید این دانه تازه و ارگانیک در واقع شرکت های تولیدی این محصول می باشد، از جمله این مراکز می توان به کارخانه های سبحان، بهسوی، آوین، توتک، برشن، سوژا، گلاز، سویپاک، تک سویا، های سویا، ماسو، مکسوی و لیفود نام برد. دانه سویا پس از تولید در مزارع توسط کشاورزان به این کارخانه ها برده می شود و فراوری آن را انجام می دهند.

مرکز تولید دانه سویا تازه ارگانیک

۵ راه تشخیص دانه سویا تازه ارگانیک

5 راه تشخیص دانه سویا تازه ارگانیک

دانه سویا دارای انواع و اقسامی می باشد، دانه سویا می بایست طبیعی بوده و در فرآیند تولید آن از کودها و مواد شیمیایی استفاده نشده باشد.

در برخی تولیدی ها به وسیله دستکاری کار ژنتیکی اقدام به تولید محصولاتی تاریخچه می کنند، به طبع دانه سویای طبیعی و تازه از ارزش غذایی بالایی برخوردار خواهد بود.

راه های تشخیص متفاوتی وجود دارد که به کمک آن می توان به کمک آن دانه سویای ارگانیک و تازه را تشخیص داد، دانه سویای تازه بسیار شفاف نی باشد و دارای بازار سفت و شکننده می باشد، این محصول ارگانیک باید دارای پوستی کرم رنگ باشد و شبیه به لوبیا چشم بلبلی باشد اندازه این لوبیا ۱۰ ملی متر تا ۸ میلی متر می باشد در صورتی که محصول غیر ارگانیک آن بسیار بزرگ بوده و نشان از ترا ریخته بودن این محصول و غیر طبیعی بودن آن دارد.

مزه ی لوبیای سویای  ارگانیک طعمی شبیه لوبیا چشم بلبلی خام دارد ولی نوع غیر طبیعی این محصول دارای طعمی ضعیف و یا به معنای واقعی طعمی ندارد زیرا دچار دستکاری ژنتیکی شده است و از مواد شیمیایی برای عمل آوری آن استفاده شده است.

محصول طبیعی میزان برداشت آن در هکتار کمتر از محصول ترا ریخته و غیر ارگانیک می باشد، وزن دانه های طبیعی به نسبت کمتر از دانه های غیر طبیعی می باشد. دانه های تازه شفاف تر و سفید تر از دانه های مانده و کهنه می باشد.

فروش بدون واسطه انواع دانه سویا تازه

فروش بدون واسطه انواع دانه سویا تازه

فروش دانه سویا پس از تولید در کارخانه های تولید این محصول در مراکز و نمایندگی های فروش این کالا به فروش می رسد، این مراکز اقدام به فروش بدون واسطه انواع دانه سویای تازه از کارخانه های تولید کننده مذکور می کنند. هم چنین کشاورزانی هستند که پس از برداشت محصول خود اقدام به فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات خود به خریداران می کنند.

فروش مستقیم انواع سویای ارگانیک از طریق وب سایت های شرکت های مذکور نیز به مشتریان انجام می شود. و این وب سایت ها یکی از مراکز فروش بی واسطه این محصول می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: علی اسکندری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120269597
شماره تلفن ثابت: 02147624445
شماره فکس: 02147624446
کانال تلگرام: behsoy@
پیج اینستاگرام: behsoy_ir@
ایمیل: soyabehsoy@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه دانه سویا عمده انسانی

فروشگاه های متعددی بر سر کار آمده اند تا دانه سویا عمده و یا خورده را به آسان ترین شیوه و روش ممکن در دسترس مصرف کنندگان قرار دهند. همواره برای فروشگاه ها تهیه

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید